O firmie

O firmie

RABU Technologie Teleinformatyczne

Firma RABU Technologie Teleinformatyczne powstała w 1991 roku i od ponad dwudziestu lat świadczy usługi związane z outsourcingiem informatycznym i telekomunikacyjnym.

RABU specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu i administrowaniu systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw. Oferujemy rozwiązania przystające do wielkości firm, ich charakteru oraz specyfiki.

Jesteśmy uznanym dystrybutorem telefonów IP marki Yealink. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór telefonów dostępnych od ręki. Naszym odbiorcom detalicznym i hurtowym oferujemy korzystne warunki handlowe, wsparcie techniczne oraz min. 24 miesięczną gwarancję.

 
Yealink

Yealink od momentu powstania w 2001 roku skupia się na rozwoju wysokiej jakości produktów VoIP,  łatwych w instalacji i w użyciu, niezawodnych oraz produkowanych w przystępnych cenach. Urządzenia VoIP projektowane są z myślą o tym, aby spełniać oczekiwania klientów poprzez dostarczanie produktów przyjemnych i satysfakcjonujących w procesie użytkowania.

Od lat ściśle współpracujemy z partnerami ODM/OEM, których celem jest projektowanie i rozwój różnego rodzaju urządzeń, przy zastosowaniu technologii głosowej, nadrzędnej do technologii IP. Yealink, w oparciu o sprawdzoną technologię rdzenia, opanował umiejętność posługiwania się technologią IP.

Nagrody

Gold Medal for Best IP Phone in Russia

2011 INTERNET TELEPHONY Product of the Year Award

Small Gold Medal for IT-SIBERIA.SIBTELECOM

Best IP Phone Supplier Award,CENA 2011

The Best IP Phone for IPCC in China

ITSPA’s Best VoIP Customer Premises Equipment award

Best IP Phone Supplier Award, CIPCA 2010

ISO 9001:2008

Most Innovative Product
Award, ITEXPO 2009

Electronics Design Awards

ISO 9001: 2000

IT SPA Awards 2009

 

Profil

Od 2002 roku firma Yealink dostarcza telefony VoIP na rynki światowe.

Nasze produkty są wysoko cenione zarówno przez partnerów ODM/OEM (Original Design Manufacture/Original Equipment Manufacture) jak i przez użytkowników końcowych. Yealink została wielokrotnie uznana przez Global Sources za jednego z najlepszych producentów w sektorze VoIP.

Możliwości działu badań i rozwoju (R&D)

Firma Yealink zatrudnia ponad 50 wysoko wykwalifikowanych inżynierów w dziale R&D. Wielu z nich pracuje w tym dziale od początku istnienia firmy, to oni tworzą opatentowane technologie i wdrażają nowe koncepcje do świata VoIP, sprawiając tym samym, że Yealink jest pierwszą firmą stosującą takie technologie w procesie seryjnej produkcji. Ponadto inżynierowie firmy posiadają doświadczenie we współpracy z partnerami ODM/OEM, projektując urządzenia dostosowane do unikalnych potrzeb różnych klientów.

Najwyższa jakość usług ODM/OEM

Specjaliści Yealink są przygotowani do wprowadzania modyfikacji istniejących produktów lub ich ponownego zaprojektowania tak, aby spełniały wymagania i specyfikacje klientów. Ze względu na ogromne doświadczenie firma jest w stanie przeprowadzić wszelkie prace przystosowawcze w ciągu zaledwie kilku tygodni. Dzięki stałemu nadzorowi i ulepszaniu praktyk produkcyjnych Yealink dostarcza na czas towar najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!